Anthony Waichulis
ÀNI Art Academies
p: 570-822-4111 (Office)
e: anthony@aniartacademies.org
ae: yychuls@gmail.com
w: anthonywaichulis.com
w: smartermarx.com
Fb
IG
Timothy Jahn
ÀNI Art Academies
Co-Founder/Dean ÀNI Sri Lanka
e: timothy@aniartacademies.org
w: jahnstudios.com
Anya Dribas
ÀNI Art Academies
General Adminstrator
p: 570-822-4111 (Office)
e: anya@aniartacademies.org
e: aaaw.anya@gmail.com
Maxwell G. Miller
ÀNI Art Academies
Dean ÀNI Dominicana
p: 829-605-4112 (Office)
e: maxwell@aniartacademies.org
ae: mrmaxwellgmiller@gmail.com
w: www.maxwellgmiller.com
Fb
IG
Dan Christian
ÀNI Art Academies
Dean ÀNI Thailand
p: +66 76 410 407 (Office)
e: dan@aniartacademies.org
ae: 46plus2art@gmail.com
w: danchristianfineart.com
IG
Kevin Moore
ÀNI Art Academies
Dean ÀNI America
p: 732-933-3537 (Office)
e: kevin@aniartacademies.org
ae: kevinmooreartist@gmail.com
w: kevinmoore.studio
IG
Taffari Crawford
ÀNI Art Academies
Dean ÀNI Anguilla
p: 201-244-4644 (Office)
e: taffari@aniartacademies.org
ae: shavauncrawford@yahoo.com
w: aniartacademies.org
IG
Kedsnee Worayot
ÀNI Art Academies
ÀNI Thailand Administrator
p: +66 76 410 407 (Office)
e: aaatadmin@aniartacademies.org
ae: aaat.manager@gmail.com
w: aniartacademies.org
IG
Fraelo Lantigua Garcia
ÀNI Art Academies
ÀNI Dominicana Instructor
p: 829-605-4112 (Office)
e: fraelo@aniartacademies.org
ae: fraelolg@gmail.com
w: aniartacademies.org
Fb
IG
Nuwani Gunawardhana
ÀNI Art Academies
ÀNI Sri Lanka Administrator
p: +94 77 900 0333 (Office)
e: infosl@aniartacademies.org
w: aniartacademies.org
Indralal Gunawardena
ÀNI Art Academies
ÀNI Sri Lanka Operations
p: +94 77 900 0333 (Office)
e: operationssl@aniartacademies.org
ae: operations.aaasl@gmail.com
w: aniartacademies.org

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

EnglishFrenchSinhalaSpanishThai